Velkoobchod

 

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za projevený zájem o naše kvalitní kávy a za Vaši snahu stát se naším velkoodběratelem. Jsme rádi, že Vás můžeme uvítat mezi našimi spokojenými partnery.

Pro snadný a rychlý proces registrace jako velkoodběratel Vás žádáme o vyplnění následujícího formuláře s přibližným odhadem odběru konkrétní kávy za měsíc. Tím nám poskytnete potřebné informace k přizpůsobení naší nabídky Vašim individuálním potřebám.

Rovněž nás potěší, pokud nám sdělíte Vaše další kontaktní údaje, abychom Vás mohli efektivněji a přesněji informovat o našich produktech, speciálních nabídkách a exkluzivních událostech.

Po obdržení vyplněného formuláře a Vašich kontaktních údajů se Vám ozveme telefonicky nebo emailem. Rádi s Vámi probereme detaily a odpovíme na veškeré otázky, které byste měli. Jsme si jisti, že společně najdeme optimální řešení pro uspokojení Vašich požadavků na kávu.

Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na spolupráci!Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: