Dárkové balíčky

Nadělte lahodný zážitek s našimi dárkovými balíčky a poukazy! Darujte chuť pravé pražené kávy z naší pražírny a otevřete dveře do světa kávových dobrodružství. Perfektní dárek pro všechny milovníky kávy.

Nejprodávanější

etiopiecolumbie
 
795 Kč
brazilcostaboxletak orez
 
685 Kč
3 položek celkem
brazilcostaboxletak orez
Novinka
685 Kč

Dárkový balíček obsahuje exkluzivní kávy z Kostariky a Brazílie, která spojuje unikátní chuťové profily obou regionů. Obohaťte zážitek svých blízkých exotickými chutěmi.

DB-BR-CR-0001
papuacostabox
Novinka
765 Kč

Káva z Costa Ricy a Papuy Nové Guineje v krásném balení. Oživte své chuťové pohárky exotickými dojmy a vychutnejte si každou kapku této jedinečné lahůdky.

DB-PN-CR-0001
etiopiecolumbie
795 Kč

Dárkové Balení vhodné pro milovníky filtrované Kávy. Tato káva z Ethiopie a Colombie byla speciálně pražena tak, aby její jedinečná chuť vynikla právě přes metodu V60 či French...

DB-ET-CO-0001

Naše dárkové balíčky a poukazy představují cestu ke kávovým lahůdkám z naší pražírny. Darujte nezapomenutelný zážitek, kde obdarovaný objeví svět prvotřídních zrnkových káv. Ideální pro milovníky kávy, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek plný vůně a chuti. Naše poukazy jsou klíčem k dokonalým kávovým okamžikům, které se budou dlouho vzpomínat. Každý šálek je cestou k novým chuťovým dobrodružstvím, a to díky vašemu skvělému dárku.