Hario papírové filtry V60-02 (VCF-02-100W), bílé, 100ks

Kód: FI-0000-0001
Novinka
149 Kč 123 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Hario papírové filtry V60-02 jsou navrženy pro drippery Hario i jiné značky s kuželovitým tvarem. Japonská preciznost až na 4 šálky. Dostatečně skladné balení 100 ks. Vychutnejte si lahodnou kávu bez zrníček mezi zuby!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hario papírové filtry V60-02 (VCF-02-100W), bílé, 100ks, jsou ideální volbou pro přípravu skvělé kávy. Tyto filtry jsou navrženy speciálně pro drippery Hario V60-02, ale díky jejich univerzálnímu designu je lze použít i s drippery jiných značek, které mají kuželovitý tvar.

Hlavní výhodou těchto filtrů je pohodlný a jednoduchý způsob přípravy kávy metodou překapávaní. Filtry jsou vyrobeny s japonskou precizností, což zaručuje jejich kvalitu. S jedním filtrem můžete připravit až čtyři šálky lahodné kávy.

Balení obsahuje 100 filtrů, což zajišťuje dostatek zásoby na delší dobu. Díky těmto papírovým filtrům dosáhnete maximální chuti kávy bez rizika, že by vám mezi zuby zůstávala kávová sedlina. Stačí filtr před použitím propláchnout horkou vodou a můžete si vychutnat dokonalou lahodnou kávu plnou aroma a chuti. Navíc tyto filtry nabízejí japonskou kvalitu za dostupnou cenu.

Kávy které pražíme tak, aby jejich chuť vynikla nejlépe přes French Press či filtrováním naleznete v sekci Káva na filtr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: